Експертна оцінка майна

Ми надаємо послуги незалежної оцінки всіх видів майна та майнових прав.

Оцінка вартості

Оцінка вартості майна — це розрахунок та обґрунтування вартості предмета оцінки на певну дату з урахуванням усіх факторів (технічний стан, аналоги ринку тощо).
Завдання оцінювача — об’єктивно оцінити всі чинники та, відповідно до чинного законодавства, розрахувати вартість, яка надалі використовуватиметься для операцій із цим об’єктом — відчуження, оподаткування тощо.

Основною метою проведення експертної оцінки є визначення об’єктивної вартості об’єкта, адекватної та конкурентоспроможної ринкової для подальшого розпорядження цим об’єктом. Наприклад, на продаж майна, отримання кредиту під його заставу, залучення інвестицій.

Наші послуги

Оціночна компанія

ТОВ «Мегаліт-Експерт»

Оцінка вартості майна та майнових прав, надання експертних послуг фізичним та юридичним особам.

З нашою компанією експертна оцінка у Дніпрі буде для вас максимально вигідною та точною. Ви можете скористатися такими перевагами

Економія коштів

Якщо ви повною мірою делегуєте нам проведення всіх операцій, пов’язаних з нерухомістю, то більша частина з них буде сплачена за наш рахунок.

Висока якість обслуговування

Ми маємо налагоджений сервіс та висококваліфіковану службу підтримки. Вони завжди дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть з підбором потрібних фахівців, забезпечать оперативний зв’язок.

Швидке оформлення документації

 Все робиться в обумовлений термін. Вам не потрібно вистоювати  довгі черги чи сплачувати різні адміністративні збори. Наші співробітники все зроблять за вас, заощадивши велику кількість часу та фінансів.

Оперативне укладання та проведення операцій з оцінки.

Наша консалтингова група має доступ до всіх фахівців, які необхідні для максимально швидкого проведення точної, якісної та правдивої оцінки нерухомості чи інших активів.

Наші фахівці ретельно та професійно розглядають як окремі випадки оцінки для фізичних осіб, так і великі замовлення з оцінки для бізнесу.

Отримати персональну консультацію

Ви можете отримати консультацію наших фахівців за вказаним номером, або надішліть нам повідомлення на електронну пошту

Union Dental

«АМ Консалтингова Група» - експерт у сфері нерухомості, нотаріальних та оціночних послуг.

Розташування

м. Дніпро
вул. Старокозацька, 25
2-й поверх

Слідкуйте за ними

© 2009-2022 АМ Консалтингова група. Усі права захищені.

© 2009-2022 АМ Консалтингова група. Усі права захищені.

Call Now Button